Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOTRU

JUDEȚUL GORJ

Olimpiade

An scolar 2018-2019

#Nume si prenume elevClasaPremiulEtapaProfesor coordonator
1Scurtu Diana – Mirabelaa VIII-aIIEtapa județeană, Olimpiada Națională de GeografieZăvoianu Ilie
2Lepădatu Vlada VI-aMentiuneEtapa județeană, Olimpiada de Lingvistică ”Solomon Marcus”Albici Luminița
3Draica Dianaa VII-aMentiuneEtapa Județeană, Olimpiada de Limbi Romanice, Limba FrancezăDeaconescu Emilia
4Scurtu Diana Mirabelaa VIII-aIIIEtapa Județeană,Olimpiada Natională de GeografieZăvoianu Ilie
5Tudorache Luciaa VIII-aMențiuneEtapa Națională, Olimpiada de limbi clasiceCornoiu Izabela
6Răchiteanu Patricia Mihaelaa V-aIEtapa Județeană, Olimpiada de Limba și Literatura Română, Secția AAlbici Luminița
7Băiceanu Alina VIII-aIIEtapa Județeană,Olimpiada Națională de GeografieAndrei Jeanina
8Cotrău Răzvana VII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de BiologieZăvoianu Elena Maria
9Gaftiniuc Monicaa VIII-aIIEtapa Județeană, Olimpiada Națională de GeografieZăvoianu Ilie
10Tudorache Luciaa VIII-aDiplomă de participareEtapa Națională,Olimpiada de Limbi ClasiceCornoiu Cristina
11Bucurescu Teodora, Croitoru Alexandraa IV-aIIIEtapa Județeană,Olimpiada de Științe Socio-UmaneTîrlea Ana
12Osnaga Octaviana VIII-aDiplomă de participareOlimpiada Națională de Fizică, ediția 55Bușe Lavinia
13Dița Ana-Mariaa VIII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada de biologieZăvoianu Maria

An scolar 2017-2018

#Nume si prenume elevClasaPremiulEtapaProfesor coordonator
1Osnaga Octavian Alexandrua VII-aDiploma de participare, Medalie de bronzEtapa Nationala de Fizica,editia 54Buse Lavinia
2Ochiana Alexandru Dumitrua VIII-aMentiuneEtapa Nationala de Limbi ClasiceCornoiu Cristina
3Cirstea Elenaa VIII-aMentiuneEtapa Nationala de Stiinte Socio-Umane, Cultură CivicăPasare Laura
4Stoian Dianaa VIII-aMentiuneEtapa Nationala de Stiinte Socio-Umane, Cultură CivicăPasare Laura
5Dița Ana Mariaa VI-aMențiuneEtapa Județeană, Olimpiada Lectura ca abilitate de viațăAl Saleh Mariana
6Roventa Georgianaa VII-aIEtapa Județeană, Olimpiada Judeteana de Limba FrancezaAndrei Jeanina
7Tudorache Luciaa VII-aIEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de Limba FrancezaAndrei Jeanina
8Băiceanu Gabriel Alina VII-aIEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de BiologieZăvoianu Elena Maria
9Mihu Andrada Elenaa VII-aIIIEtapa Județeană, Olimpiada Judeteana de BiologieZăvoianu Elena Maria
10Rușeț Alina Mariaa VII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de BiologieZăvoianu Elena Maria
11Scurtu Dianaa VII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de BiologieZăvoianu Elena Maria
12Rușeț Alina-Mariaa VII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada Lectura ca abilitate de viațăAl Saleh Mariana
13Rușeț Alina-Mariaa VII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada de limba și literatura românăAl Saleh Mariana
14Codita-Sirbu Ela-Mariaa VIII-aIEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de Limba FrancezaAndrei Jeanina
15Danciu Andraa VIII-aIIEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de Limba FrancezaAndrei Jeanina
16Codiță-Sîrbu Denisaa VIII-aMențiuneEtapa Județeană,Olimpiada Judeteana de Limba și Literatura RomânăAl Saleh Mariana
Skip to content